Ředitelství silnic a dálnic ČR pro Karlovarský kraj

Oficiální informační portál

Novinky a tiskové zprávy

Omezení v křižovatce u Globusu v Karlových Varech

Omezení v křižovatce u Globusu v Karlových Varech

Ve středu 5. května začne na kruhovém objezdu a navazujících ramenech křižovatky u Globusu v Karlových Varech frézování vozovky. Práce na opravě potrvají do neděle 9. května. Na místě je třeba počítat s dopravními omezeními. Frézování za provozu začne ve středu 5....

Rekonstrukce mostu v Toužimi na silnici I/20

Rekonstrukce mostu v Toužimi na silnici I/20

V Karlovarském kraji stavební sezóna ještě nekončí a například most v Toužimi na silnici I/20, který letos prošel kompletní rekonstrukcí, bude během zítřejšího dne uveden do provozu a práce budou pokračovat ve spodní části mostu tak, aby mohli řidiči projíždět bez omezení.

Povinnost zimních pneumatik

Povinnost zimních pneumatik

Dnes začíná platit povinnost mít na autě zimní pneumatiky za zimních klimatických podmínek nebo při umístění dopravní značky. Pneuservisy jsou otevřeny i v době epidemických omezení. Již při poklesu teplot pod plus 7 stupňů je zimní obutí lepší než pneumatiky letní či celoroční. 

Rekonstrukce v Karlovarském kraji

Rekonstrukce v Karlovarském kraji

V Karlovarském kraji ŘSD stále pokračuje v rekonstrukcích a snaží se využít v rámci možností příznivých, klimatických podmínek k realizaci. Plánované opravy na tento rok by tak měly být hotové do konce listopadu.

Rekonstrukce obchvatu na Božím Daru na komunikaci I/25

Rekonstrukce obchvatu na Božím Daru na komunikaci I/25

Práce na rekonstrukci kilometrového úseku obchvatu na Božím Daru na komunikaci I/25 je v plném proudu. Povrch je odfrézován v celém rozsahu a dokončení 1.etapy je plánované na 11.10. Práce jsou prováděny za plné uzavírky, přičemž objízdná trasa vede přes obec Boží Dar.

Rekonstrukce úseku Budov – Bošov na silnici I/6

Rekonstrukce úseku Budov – Bošov na silnici I/6

Rekonstruovaný úsek Budov – Bošov na silnici I/6 pokračuje podle plánu. Doprava je přes den řízena regulovčíky a následně je k večeru střídá světelná signalizace. V tuto chvíli je položeno 2,5km asfaltového krytu z celkových 3,8km. Plánované dokončení je začátkem listopadu.

Videa a tweety z Karlovarského kraje

Ve středu 5. května začne na kruhovém objezdu a navazujících ramenech křižovatky u Globusu v Karlových Varech frézování vozovky. Práce na opravě potrvají do neděle 9. května. Na místě je třeba počítat s dopravními omezeními.
https://kraje.rsd.cz/karlovarsky/omezeni-v-krizovatce-u-globusu-v-karlovych-varech/

Za zdržení na cestě z Prahy do Karlových Varů a opačným směrem na silnici I/6 mezi Bochovem a obcí Vahaneč se ŘSD omlouvá. Stavba má 5,5 km a k obnovení provozu dojde 24. června. Výsledkem bude výměna asfaltu, svodidel, odvodnění, úprava křižovatek a odpočívky.

Zákazem předjíždění je omezen provoz obce Stará voda na silnici I/21 kvůli pokračující rekonstrukci hlavního průtahu. Cílem stavby je oprava povrchu spojnice měst Mariánské Lázně a Cheb. Součástí projektu jsou i nové chodníky s obrubníky, odvodnění komunikace a úprava osvětlení.

Print Friendly, PDF & Email