V úterý 19. září plánujeme v Teplicích v Nákladní ulici zahájit opravu vozovky přibližně na kilometr dlouhém úseku silnice I/13. Na základě diagnostického průzkumu, který ukázal, že vozovka vykazuje řadu poruch, příčné a podélné trhliny i výtluky, zde vyměníme obrusnou vrstvu v celé šíři včetně okružní křižovatky a jejího bypassu. Rekonstrukce je rozdělena celkem do třech etap. Během I. etapy bude opravovaný úsek průjezdný jedním směrem. Dojde k uzavření jízdního pruhu ve směru od čerpací stanice Shell k Masarykově třídě a pro řidiče zde bude platit dopravně značená objízdná trasa. Jízdní pruh ve směru od čerpací stanice ONO směrem na nájezd na silnici I/8 na Dubí bude pro řidiče průjezdný se sníženou rychlostí.

Stavební práce budou probíhat po dobu 6 týdnů, ukončení tedy předpokládáme do konce října. Zhotovitelem opravy za 13,8 mil. Kč je společnost MI Roads a.s. a B E S s.r.o.

O průběhu prací a změně dopravního omezení v průběhu výstavby vás budeme informovat na na našem krajském X. Řidičům se omlouváme za komplikace a prosíme je o trpělivost.

Print Friendly, PDF & Email