Ředitelství silnic a dálnic ČR pro Zlínský kraj

Oficiální informační portál

Novinky a tiskové zprávy

Na silnici I/57 probíhá příprava rekonstrukce mostu přes řeku Brumovku

Na silnici I/57 probíhá příprava rekonstrukce mostu přes řeku Brumovku

Na silnici I/57 probíhá příprava rekonstrukce mostu přes řeku Brumovku před Valašskými Klobouky. Aktuálně začínáme budovat mostní provizorium, na které následně převedeme provoz. Jeho zprovoznění předpokládáme na přelomu října na listopadu. Tyto práce zatím probíhají...

Videa a tweety ze Zlínského kraje

Pokládka asfaltových vrstev aktuálně probíhá na uzavřených sjezdových a nájezdových rampách ze silnice I/50 na I/55 v Kunovicích. Sjezd z již opravené estakády do Kunovic je možný jen ve sm. od Brna. Uzavírka ramp potrvá celý říjen. Obj. trasa vede přes Uh. Hradiště a St. Město.

Nedodržování bezpečné vzdálenosti od ostatních vozidel patří k nejčastějším příčinám dopravních nehod. Doporučený odstup 2 vteřiny od ostatních vozidel přitom nedodržuje mimo obec téměř 70 % řidičů, vyplývá z aktuálních statistik Ministerstva dopravy. Jednoduchý navod ve videu.

Stavba silnice I/35 (Lešná–Palačov) je ve fázi výběru stavební firmy. Zatím se podařilo zajistit stavební dozor a dokončujeme pozemkové vypořádání. Po podpisu smlouvy se zhotovitelem může stavba začít. Věříme, že zahájení proběhne ještě letos, viz https://zdopravy.cz/rsd-vybralo-stavebni-dozor-na-palacovskou-spojku-soutez-na-zhotovitele-se-tahne-uz-10-mesicu-128010/.

Print Friendly, PDF & Email