Ředitelství silnic a dálnic ČR pro Jihomoravský kraj

Oficiální informační portál

Novinky a tiskové zprávy

V průtahu obcí Zastávka už upravujeme komunikaci I/23

V průtahu obcí Zastávka už upravujeme komunikaci I/23

Na silnici I/23 v průtahu obcí Zastávka jsme zahájili modernizaci komunikace. Jde o šířkové sjednocení silnice. Dokončení prací předpokládáme letos v říjnu. Zatím pracujeme po polovinách a provoz je veden kyvadlově a řízen semafory. V dalších etapách bude nutné...

Tento týden probíhá údržba Pisáreckého tunelu v Brně

Tento týden probíhá údržba Pisáreckého tunelu v Brně

Během tohoto týdne proběhne pravidelné čištění posledního tunelu v Brně, a to Pisáreckého. Uzavřený bude pouze v nočních hodinách od 21:00 do 5:00. Od pondělí do středy bude uzavřen tubus ve směru z Pisárek do Bohunic, od čtvrtka do neděle opačný směr. Děkujeme za...

Videa a tweety z Jihomoravského kraje

Dálnice a silnice I. tříd jsou v Jihomoravském kraji po chemickém ošetření aktuálně sjízdné bez komplikací. POZOR na možnou tvorbu námrazy. Opatrnou jízdu doporučujeme zejména na silnici I/19 Rozseč nad Kunštátem a I/54 Silničná.

Český hydrometeorologický úřad vydal pro Jihomoravský kraj víkendovou výstrahu před nebezpečím tvorby ledovky. Varování pro řidiče platí od soboty 12:00 do neděle 6:00. Občasné sněžení bude přecházet v déšť se sněhem, místy mrznoucí s tvorbou ledovky. Jezděte o víkendu opatrně!

Upozorňujeme na víkendovou uzavírku silnice I/42 na Žabovřeské. Od sobotních 8:00 do nedělních 14:00 neprojedete ve sm. do Pisárek v úseku Kamenomlýnský most–Hlinky. Uzavírku objedete přes Kamenomlýnský most, Veslařskou a Pisáreckou. Důvodem je oprava frekventované silnice I/42.

Print Friendly, PDF & Email