Přinášíme měsíční přehled realizovaných a připravovaných oprav komunikací I. třídy ve Zlínském kraji. Začátkem týdne jsme začali opravovat dva mosty, a to na silnici I/57 přes potok Pulčinka před obcí Lidečko a most přes místní potok u obce Liptál na silnici I/69. Dále pokračují práce na silnici I/50 ve Starém Hrozenkově a I/57 v obci Horní Lideč. Dalších 14 projektů nyní připravujeme. O jejich zahájení a souvisejících dopravních omezeních budeme řidiče včas informovat.

Realizované projekty:

  • Oprava silnice I/50 ve Starém Hrozenkově –  hlavní práce v tomto 3 km úseku dokončíme už v červenci 2021. Do té doby budou provoz řídit semafory. Pak ještě do září budeme realizovat dokončovací práce, ty už ale provoz zásadně neomezí.
  • Revitalizace dopravního prostoru na silnici I/57 v obci Horní Lideč –   jde o opravu povrchu, doplnění odvodnění a hlavně zlepšení výškových parametrů vozovky, by měli řidiči lepší rozhled. Počítejte se snížením rychlosti na 30km/h. Provoz je řízen semafory. Předpoklad dokončení prací je v listopadu 2021.
  • Oprava mostu na silnici I/57 přes potok Pulčínka před obcí Lidečko – práce jsme zahájili v pondělí 12. 7. Provoz je zatím bez omezení. Cca od příštího týdne ho budou řídit semafory. Předpoklad dokončení praví je v listopadu 2021.
  •  Oprava mostu přes místní potok u obce Liptál na silnici I/69 –  práce jsme zahájili v pondělí 12. 7. Provoz je zatím bez omezení. Cca od příštího týdne ho budou řídit semafory.
MAPA ke stažení ZDE
Print Friendly, PDF & Email