Avizovanou opravu povrchu silnice I/49 v centru Zlína zahájíme 29. června. V noci z pátku na sobotu začne platit úplná uzavírka ulice Osvoboditelů od křižovatky s ulicí Štefánikova po Městské divadlo Zlín a současně začneme pracovat v prvním úseku na třídě Tomáše Bati od divadla po odbočku do ulice Potoky. Následovat bude oprava 1,3 km úseku třídy Tomáše Bati od divadla po ulici Šedesátá ve směru na Otrokovice. Práce v centru Zlína dokončíme nejpozději 15. srpna. V pracovním úseku na silnici I/49 řidiči vždy projedou jedním jízdním pruhem. 

Oprava bude rozdělena do několika etap, ke kterým se budou vztahovat samostatná dopravní omezení (odbočení do přilehlých ulic).

29. 6 – 4. 7.   I. etapa v ulici Osvoboditelů a 1. úsek třídy Tomáše Bati od Městského divadla po ulici Potoky

4. 7. – 15. 8.  navazujících 7 etap na třídě Tomáše Bati od Městského divadla Zlín po ulici Šedesátá ve směru na Otrokovice (1,3 km)

Během prvního týdne prací od 29. 6. do 4. 7. bude uzavřena ulice Osvoboditelů. Objízdná trasa povede přes hlavní křižovatku u nemocnice po třídě Tomáše Bati. Koncem této první etapy bude nutné na jeden den uzavřít také příjezd do křižovatky u kolektivního domu ve směru od Kudlova, to znamená nebude umožněno ani odbočení doprava na ulici Štefánikova (viz mapka etapa 1.2. v příloze).

Navazující pracovní etapy prací na třídě Tomáše Bati ve Zlíně a související dopravní omezení budeme průběžně upřesňovat dle aktuálního průběhu prací. Opravu bude realizovat společnost MI Roads a.s. za 30 mil. bez DPH.

 

 

Print Friendly, PDF & Email