Opravy v realizaci:

Mapka ke stažení ZDE 

  • Dokončujeme opravu povrchu komunikace I/57 v úseku mezi valašskomeziříčskou částí Podlesí a obcí Bystřička. Již jsme odstranili semafory. Během tohoto týdne ještě budou probíhat dokončovací práce (krajnice, svodidla, vodorovné dopravní značení), ty už provoz zásadně neomezí.
  • Opravujeme most přes řeku Rusavu v Hulíně na silnici I/55. Objízdná trasa pro vozidla s konstrukční rychlostí vyšší než 80 km/h je vedena bezplatně po dálnici D1 a D55. Objízdná trasa pro vozidla s konstrukční rychlostí nižší než 80 km/h vede po silnici přes Tlumačov a Kvasice. Bez omezení bude most opět průjezdný v zimních měsících. Následně budou práce pokračovat na jaře 2023, a to po skončení topné sezóny, kdy proběhne demontáž plynovodu.
  • Dokončujeme opravu mostu přes potok Sovík na silnici I/35 u Rožnova pod Radhoštěm. Řidiči projíždějí po neopravované polovině mostu. Dokončení prací plánujeme na konci listopadu.
  • V souvislosti s přeložkami inženýrských sítí na stavbě rampy Mostecké ve Vsetíně je uzavřeno parkoviště u silnice I/69, platí snížená rychlost na 30 km/h a v obou směrech na silnici I/69 jsou zúžené jízdní pruhy. Upozorňujeme řidiče na zvýšený pohyb vozidel stavby na silnici I/57.
  • Na silnici I/57 probíhá příprava rekonstrukce mostu přes řeku Brumovku před Valašskými Klobouky. Aktuálně dokončujeme montáž mostního provizoria, na které v nejbližší době převedeme provoz. Rekonstrukce bude pokračovat i v příští stavební sezóně.
  • Zajišťujeme svah proti sesuvu na silnici I/57 před obcí Lidečko. V úseku platí snížená rychlost na 30km/h.
Print Friendly, PDF & Email