Opravy v realizaci:

Mapka ke stažení ZDE 

  • Pokračujeme v opravě povrchu komunikace I/57 v úseku mezi valašskomeziříčskou částí Podlesí a obcí Bystřička. Provoz je stále veden kyvadlově a řízen semafory i regulovčíky. Opravu dokončíme na přelomu října a listopadu.
  • Dokončili jsme opravu vozovky na kunovické estakádě a nyní opravujeme východní sjezdové a nájezdové rampy ze silnice I/50 na I/55 v Kunovicích. Ty jsou uzavřeny. Sjezd do Kunovic ze silnice I/50 je možný pouze ve směru od Brna. Uzavírka ramp potrvá celý říjen. Objízdná trasa vede přes Uherské Hradiště a Staré Město.
  • Opravujeme most přes řeku Rusavu v Hulíně na silnici I/55. Objízdná trasa pro vozidla s konstrukční rychlostí vyšší než 80 km/h je vedena bezplatně po dálnici D1 a D55. Objízdná trasa pro vozidla s konstrukční rychlostí nižší než 80 km/h vede po silnici přes Tlumačov a Kvasice. Bez omezení bude most opět průjezdný v zimních měsících. Následně budou práce pokračovat na jaře 2023, a to po skončení topné sezóny, kdy proběhne demontáž plynovodu.
  • Oprava silnice I/49 u motorestu v Zádveřicích pokračuje bez komplikací a provoz je veden kyvadlově. Práce dokončíme nejpozději začátkem listopadu.
  • Opravujeme most přes potok Sovík na silnici I/35 u Rožnova pod Radhoštěm. Řidiči projíždějí po neopravované polovině mostu. Práce dokončíme v listopadu.
  • V souvislosti s přeložkami inženýrských sítí na stavbě rampy Mostecké ve Vsetíně je uzavřeno parkoviště u silnice I/69,  platí snížená rychlost na 30 km/h a v obou směrech na silnici I/69 jsou zúžené jízdní pruhy. Upozorňujeme řidiče na zvýšený pohyb vozidel stavby na silnici I/57.
  • Na silnici I/57 probíhá příprava rekonstrukce mostu přes řeku Brumovku před Valašskými Klobouky. Budujeme mostní provizorium, na které převedeme provoz cca začátkem listopadu. Práce zatím nevyžadují omezení provozu. Rekonstrukce bude pokračovat i v příští stavební sezóně.
  • Zajišťujeme svah proti sesuvu na silnici I/57 před obcí Lidečko. Předpoklad dokončení prací je v listopadu.

 

Print Friendly, PDF & Email