Aktualizovaný přehled plánovaných a realizovaných oprav na území Zlínského kraje👇

Mapka ke stažení ZDE

Opravy v realizaci:

  • Pokračujeme v opravě povrchu komunikace I/57 v úseku Valašské Meziříčí (část Podlesí) – Bystřička. Provoz je stále veden kyvadlově a řízen semafory i regulovčíky. Oprava potrvá do poloviny října.
  • Opravujeme silnici I/50 u Starého Hrozenkova v úseku v délce 1750 m od vodní nádrže po státní hranici. Provoz je veden kyvadlově a řízen semafory. Dokončení prací plánujeme do konce září.
  • Zahájili jsme opravu mostu přes řeku Rusavu v Hulíně na silnici I/55. Zatím řidiči projíždějí bez omezení. Od 5. 9. se práce již neobejdou bez úplné uzavírky tohoto úseku. Objízdná trasa ve směru na Kroměříž pro vozidla s konstrukční rychlostí vyšší než 80 km/h bude vedena bezplatně po dálnici D1 a D55. Objízdná trasa pro vozidla s konstrukční rychlostí nižší než 80 km/h bude vedena po silnici přes Tlumačov a Kvasice.

  • Opravujeme most přes potok Sovík na silnici I/35 u Rožnova pod Radhoštěm. Řidiči projíždějí po neopravované polovině mostu. Práce dokončíme v listopadu.
  • Zajišťujeme svah proti sesuvu na silnici I/57 před obcí Lidečko. Předpoklad dokončení prací je v listopadu.

Dále připravujeme:

  • Opravu mostu (57-095) na silnici I/57 přes řeku Brumovku před obcí Valašské Klobouky. Předpoklad zahájení prací je v polovině září, kdy začneme budovat mostní provizorium. Práce budou probíhat mimo vozovku, provoz nebude omezen. Po kolaudaci provizoria na něj převedeme povoz v režimu 1+1 a zahájíme demoliční práce. Stavba nového mostu bude pokračovat v příští stavební sezóně.
  • Zahájení opravy povrchu silnice I/49 v úseku od motorestu v Zádveřicích po křižovatku se silnicí II/492 předpokládáme do konce září. Provoz bude veden kyvadlově a řízen semafory. Přesný termín zahájení prací ještě upřesníme.
  • Opravu povrchu silnice I/50 na mostní estakádě v Kunovicích plánujeme zahájit v průběhu září. O přesném termínu zahájení prací a souvisejícím dopravním omezení budeme řidiče včas informovat.
Print Friendly, PDF & Email