Zprovoznění nového obchvatu Doudleb nad Orlicí se blíží a s finálními pracemi je spojena i úplná uzavírka komunikace I/11.

Od pondělí 22. května z důvodu prací na napojování obchvatu na původní silnici I/11 úplně uzavřeme úsek mezi Kostelcem nad Orlicí a Doudlebami nad Orlicí.

Uzavírka je v plánu na jeden měsíc, tedy do 25. června.

Obousměrná objízdná trasa pro vozidla do 3,5 t povede po silnici III. třídy přes obec Tutleky. Nákladní doprava bude vedena po komunikaci I/14 na Rychnov nad Kněžnou, Solnici a dále po komunikaci III. třídy až do Častolovic, viz mapa.

Zprovoznění nového obchvatu Doudleb nad Orlicí se blíží a s finálními pracemi je spojena i úplná uzavírka komunikace I/11. Od pondělí 22. května z důvodu prací na napojování obchvatu na původní silnici I/11 úplně uzavřeme úsek mezi Kostelcem nad Orlicí a Doudlebami nad Orlicí. Uzavírka je v plánu na 1 měsíc, tedy přesně do 26. června. Obousměrná objízdná trasa pro vozidla do 3,5 t povede po silnici III. třídy přes obec Tutleky.  Nákladní doprava bude vedena po komunikaci I/14 na Rychnov nad Kněžnou, Solnici a dále po komunikaci III.třídy až do Častolovic. Děkujeme za trpělivost.

Print Friendly, PDF & Email