Mapka ke stažení ZDE

Opravy v realizaci:

  • Dokončujeme práce na přestavbě mimoúrovňové křižovatky v Drysicích. Od neděle 16. října bude úsek dálnice D46 v Drysicích opět průjezdný bez omezení v obou směrech.
  • Dokončujeme opravu frekventované silnice I/55 v úseku mezi Petrovem a Sudoměřicemi. Provoz byl ve čtvrtek 13. 10. obnoven bez omezení (bez semaforů). Ještě dokončujme práce na krajnicích a vodorovném dopravním značení, ty už ale provoz zásadně neomezují.
  • Oprava silnice I/54 v průtahu Archlebova se chýlí ke konci. V neděli 16. 10. odstraníme semafory a opravený úsek bude průjezdný bez omezení. Práce ještě pokračují v navazujícím úseku mezi Archlebovem a Strážovicemi v délce 4 km, kde dokončení plánujeme koncem října.
  • Na silnici I/38 u obce Kasárna u Znojma ve směru na Jihlavu postupně opravujeme celkem 8 propustků.  Provoz je řízen semafory vždy v aktuálním pracovním úseku (mapka jednotlivých etap ke stažení ZDE). Dokončení prací plánujeme v listopadu.
  • Pokračujeme v modernizaci komunikace I/23 v průtahu obcí Zastávka. Jde o šířkové sjednocení silnice. Provoz řídí semafory. Dokončení prací předpokládáme v polovině prosince.

Dále připravujeme:

I/23 I/23 Pisárecký tunel Obnova dopravního systému PDZ V přípravě
I/23 I/23 Pisárecký tunel – oprava CCTV systému V přípravě
I/42 I/42, I/50 Most 42 – 011..1, 2 – Otakara Ševčíka V přípravě
Print Friendly, PDF & Email