Od 1.5. do 31.5. dojde k částečné uzavírce Novohradské ulice (II/156) na výjezdu z Českých Budějovic.

Důvodem částečné uzavírky je provádění stavebních úprav při dokončování jednotlivých větví nového kruhového objezdu na Novohradské ulici ve Starých Hodějovicích. Ten v současné době vzniká v rámci výstavby dálnice D3 v úseku Úsilné – Hodějovice.

V souvislosti s prováděním prací na jednotlivých etapách stavby pak dojde k omezením v provozu v okolí budované okružní křižovatky. Provoz bude veden jedním jízdním pruhem kyvadlově pomocí provizorní světelné signalizace. Po ukončení částečné uzavírky bude provoz opět veden obousměrně bez výraznějších omezení.

Za komplikace způsobné prováděním stavebních prací se řidičům, a hlavně obyvatelům Nových a Starých Hodějovic předem omlouváme.

 

 

AKTUÁLNÍ INFOLETÁK KE STAVBĚ D3 0310/I ÚSILNÉ – HODĚJOVICE

 

AKTUALIZACE: 

Současná podoba omezení bude platit do avizovaného data 31.5.2023. Vzhledem k rozsahu prací potřebných pro dokončení stavby okružní křižovatky ale budou omezení v řešeném úseku platit v pozměněné podobě i v průběhu června (do 30.6.2023). Dopravní opatření projdou úpravou a plynule navážou na stávající omezení.

Provoz bude na přelomu měsíců května a června převeden na již dokončenou část křižovatky a stavební činnost bude pokračovat na druhé polovině kruhového objezdu. Stavbou se ale nadále bude projíždět kyvadlově pomocí provizorní světelné signalizace.

 

Print Friendly, PDF & Email