V následujících dnech a týdnech dojde k předem avizovaným změnám dopravních omezení souvisejících s dalšími etapami stavby Kaplice Nádraží, odstranění rizik 19-21 na silnici I/3.

V rámci 2. etapy stavby dojde k úplné uzavírce silnice I/3 na průtahu obce, a to v termínu od pátku 10. 5. od 8:30 do neděle 12. 5. do 20:00. Páteční ranní školní spoje tak pojedou beze změn dle jízdních řádů. Hlavní objízdná trasa bude vedena přes Kamenný Újezd – Český Krumlov – Lipno – Dolní Dvořiště po silnicích II/163, I/39 a II/157 (objízdné trasy viz příloha I_3 kaN, DIO, etapa 02, zadost).

Po skončení úplné uzavírky proběhne v nočních hodinách přestavba dopravně inženýrských opatření, které budou platné pro 3. etapu.

V rámci 3. etapy bude silnice I/3 opět s omezeními průjezdná jedním jízdním pruhem kyvadlově, a to v termínu od půlnoci 13. 5. do půlnoci 28. 5. Silnice II/157 na Český Krumlov bude nicméně během této etapy zcela uzavřena. Na druhé straně bude provoz na silnici II/157 od Besednice veden pouze jednosměrně, a to ve směru do Besednice (objízdné trasy viz příloha I_3 kaN, DIO, etapa 03, zadost).

Po skončení 3. etapy proběhnou plynule další úpravy dopravně inženýrských opatření, které budou platné pro poslední 4. etapu stavby. O přesné podobě dopravních omezení během 4. etapy budeme opět s předstihem informovat.

Za případné nepříjemnosti a zdržení způsobené výše zmíněnými omezeními se předem omlouváme.

 

Print Friendly, PDF & Email