Ve středu 5. května začne na kruhovém objezdu a navazujících ramenech křižovatky u Globusu v Karlových Varech frézování vozovky. Práce na opravě potrvají do neděle 9. května. Na místě je třeba počítat s dopravními omezeními.

Frézování za provozu začne ve středu 5. května na kruhovém objezdu a navazujících ramenech křižovatky u Globusu v Karlových Varech. Rychlost bude na místě jen omezena. Silnice I/20 propojuje krajská města Karlovy Vary s Plzní a Českými Budějovicemi. Je významná pro tranzitní i  vnitrostátní dálkovou dopravu. Proto silničáři povrch nejdříve vyfrézují a pokládku asfaltu nechají až na víkend, kdy budou obchody v rámci státního svátku zavřené.

Asfalt se dále položí v sobotu 8. 5. 2021 za postupného uzavírání sjezdů ke Globusu a Makru tak, aby polovina kruhového objezdu byla zabalena ve stejný den. Provoz směr Cheb a Plzeň kyvadlově odřídí regulovčí. Obydlená oblast Pod Rohem bude mít po celou dobu opravy umožněn vjezd i výjezd jedním z ramen okružní křižovatky.

V neděli 9. 5. 2021 se uzavře druhá polovina okružní křižovatky a s ní i sjezd a výjezd na silnici I/6. Doprava ve směru Cheb a Plzeň, včetně ramen vedoucích ke Globusu a Makru bude za částečné uzavírky řízena kyvadlově. Stavební práce se dokončí ještě týž den, aby od následujícího týdne byl provoz v celé oblasti Tašovic bez omezení.

Print Friendly, PDF & Email