Z důvodu probíhajících prací na mostě v Doubravicích upozorňujeme na avizovanou úplnou uzavírku silnice I/36, směr Pardubice-Semtín. Výjimkou je pouze veřejná linková doprava, vozidla IZS, vozidla zimní údržby a linky MHD, které budou jezdit podle jízdního řádu bez omezení, proto je vřele doporučujeme využít.

Během uzavírky dojde k napojení nového mostu na stávající komunikaci I/36 a k obnově asfaltového krytu na vozovce.

Úplná uzavírka platí v termínu 13.11. – 30.11.2023. Samotné zprovoznění mostu nastane 1. prosince ve 4:00 ráno.

Objízdná trasa bude vedena ve směru Stéblová po silnici I. třídy I/37- dále na Staré Ždánice – odtud po silnici II. třídy č.333 do Lázní Bohdaneč, následně po silnici I. třídy I/36 směr Rybitví a Semtín.

Objízdná trasa bude řádně značena, i tak prosíme řidiče jedoucí od Hradce Králové, pokud přejedou odbočku na Staré Ždánice a přijedou k zavřenému mostu, musí pokračovat na MÚK Rosice a vrátit se zpět na MÚK Stéblová, dále pokračovat po objízdné trase. Proto prosíme věnujte značení objízdné trasy zvýšenou pozornost.

Z důvodu pokládky asfaltových vrstev bude uzavřena i nájezdová větev Hradecká, tedy odbočení ke Globusu (do centra města). Řidiči musí odbočit buď již v Opatovicích nad Labem, Rosicích nebo na MÚK Palackého.

Děkujeme za trpělivost a pochopení a pevně věříme, že nový most přinese řidičům komfortnější a plynulejší dopravu na silnici I/36 ve směru Pardubice-Semtín.

S36-doubravice-ot-mapka_mapa objížďky

Print Friendly, PDF & Email