Nacházíme se v polovině letošní stavební sezóny a do provozu jsme již uvedli několik staveb. To na jednu stranu zlepšilo plynulost provozu a dopravní obslužnost v jednotlivých dotčených lokalitách, na stranu druhou nám to umožnilo zahajovat nebo připravovat další akce k zahájení ještě v letošním roce. Z oprav započatých v roce 2021 jsme dokončili opravu silnice I/9 v úseku Vehlovice-Želízy na Mělnicku, opravu  EXIT 7 Buštěhrad na dálnici D7 a opravu mostu na sil. I/66 v Příbrami. Před uvedením do provozu jsou mosty na dálnici D5 u Chrášťan, aktuálně jejich části v levém jízdním pruh směrem do Prahy, kde s demontáží dopravního omezení počítáme v 1. polovině následujícího měsíce. V dalších jako, je oprava průtahu na sil. I/27 v Jesenici na Rakovnicku, oprava sil. I/4 Chraštice-hranice STC kraje, oprava sil. I/18 mezi Líchovy a Břekovou Lhotou na Příbramsku nebo celková rekonstrukce mostu přes Chlumeckou ulici na dálnici D0, i nadále pokračujeme.

Z oprav zahájených na začátku letošní stavební sezóny se nám podařilo dokončit opravu v levém jízdním pásu dálnice D10 v úseku Benátky n. Jizerou-Tuřice, oba pásy dálnice D11 v km 44-52, opravu odvodnění levého pásu dálnice D6 a na sil. I/3 sanaci skalního zářezu u Hostišova na Benešovsku.

Z připravovaných oprav jsme dnes zahájili celkovou mostu na sil. I/38 u Debře na Mladoboleslavsku a začátkem července plánujeme zahájit opravu obou pásu téže komunikace v Průmyslové ulici v Kosmonosech. Další opravy silnice I/38, tentokrát mezi dálnicí D10 a Nymburkem, plánujeme zahájit začátkem prázdnin. Mezi Libichovem a Luštěnicemi provedeme celkovou opravu povrchu a odvodnění a mezi Velkým Zbožím a Chvalkovicemi plánujeme velkoplošné výspravy a pokládku mikrokoberce, která by pak v srpnu měla pokračovat v úseku Bratronice-Vlkava, taktéž na Nymbursku. Ještě před začátkem prázdnin zahájíme opravu mostu na sil. I/16 u Nové Vsi. 

Print Friendly, PDF & Email