Dalším týdnem pokračujeme na Vysočině s lokálními vysprávkami silnici I. tříd. Práce se tentokrát přesunou do Náměště nad Oslavou, do Jihlavy a do Prostředkovic.

Už zítra započne dvoudenní oprava povrchu okružní křižovatky na silnici I/23 u čerpací stanice Benzina v Náměšti nad Oslavou. V úterý 10. října budeme pracovat na opravě pravé poloviny okružní křižovatky ve směru od Třebíče na Brno a den na to, ve středu 11. října opravíme levou polovinu od Brna na Třebíč. Provoz bude omezen pouze částečně. Bude kyvadlový, řízený buď semaforem, nebo regulovčíky. Práce máme rozvrženy v obou dnech vždy mezi 7:00 a 16:00 hod.

O víkendu 14. – 15. října máme v plánu plošně opravit asfaltový povrch na křižovatce Tři Věžičky v Jihlavě, která je součástí vytížené silnice I/38. Zatímco v pracovních dnech tudy projede více než 14 tisíc vozidel, o víkendu je intenzita dopravy přibližně o 40% nižší, proto budou práce provedeny v sobotu a v neděli. Zatímco provoz na silnici I/38 bude omezen pouze částečně a bude řízen kyvadlově, semafory, větve křižovatky Tři Věžičky ve směru Jihlava – Červený důl a směr silnice III/3525 do Stříteže budou po dobu opravy uzavřeny a bude za ně vyznačena náhradní objízdná trasa.

Od pondělí 16. října do neděle 29. října dojde k opravě cca 470 metrů dlouhého úseku silnice I/38 na průtahu Prostředkovicemi.  Provoz bude místem prací veden kyvadlově volnou polovinou vozovky a řízen semafory.

Děkujeme za respektování přechodného dopravního značení a za trpělivost!

Print Friendly, PDF & Email