V tomto týdnu předáme staveniště na silnici I/23 zhotoviteli stavby, aby v týdnu po Velikonocích mohl zahájit opravu obrusné konstrukční vrstvy, která se již rozpadá. Pracovat se bude na průtahu Třebíče v ulici Pražská a Sucheninova a celkem zde opravíme úsek dlouhý 800 metrů za 3,8 mil. Kč bez DPH.
Realizovat se bude frézování stávající obrusné vrstvy a po aplikaci spojovacího postřiku pokládka nové vrstvy v tloušťce 50mm. Provedena bude rovněž výšková úprava poklopů a mříží kanalizace a samozřejmě také nové vodorovné dopravní značení.

Práce jsou plánované do 2. etapa. V rámci každé z nich se bude opravovat jeden jízdní pruh. Druhý jízdní pruh bude vždy určen pro jednosměrné vedení dopravy z centra města. Ve směru do centra Třebíče budou vozidla do 7,5  jezdit po značené objízdné trase vedené po místních komunikacích. Těžká nákladní vozidla nad 7,5 tuny budou muset použít objízdnou trasu vedenou po silnicích I/23 a I/38 a dále mezi Želetavou a Třebíčí po silnici II/410, viz.mapa objízdné trasy

 

Print Friendly, PDF & Email