Na Vysočině jsme v těchto dnech započali poslední lokální vysprávky vozovek silnic prvních tříd pro letošní rok. Vše chceme stihnout do začátku zimní sezony. Tento týden se tak s částečným omezením provozu mohou motoristé setkat ve Žďáru nad Sázavou, ve Velké Bíteši a v Novém Městě na Moravě.

Ještě během dnešního dne bude dokončena lokální opravu výtluků na třech místech ve Žďáru nad Sázavou. Jde o okružní křižovatky Jihlavská x Brněnská a I/19 x I/37. Vedle toho vyspravíme i povrch na silnici I/19 v blízkosti kina Vysočina.

Práce se dále přesunou do Velké Bíteše, a to ve středu 4. a ve čtvrtek 5. října, kde se uskuteční celoplošná oprava ulice Kpt. Jaroše až po nájezd na dálnici D1 a také lokální vysprávka křižovatky I/37 x Jihlavská.

Od pátku 6. do soboty 7. října budeme pracovat na celoplošné výspravě povrchu kruhového objezdu v Novém Městě na Moravě na silnici I/19 i na jeho větvích v ulicích Petrovická, Nečasova a Brněnská.

V místě prací bude upraven provoz přechodným dopravním značením. Žádáme proto motoristy o jeho respektování a zároveň děkujeme za trpělivost.

Print Friendly, PDF & Email